Dočasné i stále budovy

Vytvorte rozšíriteľné, meniteľné a prenosné konštrukcie bez ťažkej techniky alebo nástrojov

Použite EverBlock aby ste postavili všetky druhy modulárnych konštrukcií

Steny sú vytvárané skladaním kociek na seba. Vytvorte kancelárie a budovy v továrni a inštalujte štandardné okná, dvere, osvetlenie a klimatizáciu.

EverBlock kocky sú navrhnuté tak, aby boli modulárne, takže môžete vytvoriť množstvo dočasných budov alebo konštrukcií, a vymeniť ich, rozšíriť alebo rozbrať ich podľa potreby.

Kocky môžete skladať a obracať aby ste vytvorili všetky druhy modulárnych budov. Od dočasných kancelárií po ubytovacie priestory a od skladísk po prístrešky pre stráže. Môžete postavať všetky typy upraviteľných konštrukcií, ktoré spĺňajú vaše špecifické potreby.

Nie ste obmedzení na žiadnu konkrétnu konfiguráciu alebo dizajn. Môžete postaviť budovy, ktoré zodpovedajú vašim konkrétnym potrebám.

  • Kancelárie v továrňach
  • Modulárne budovy
  • Ubytovacie bunky
  • Prístrešky pre stráže
  • Búdka s predajom vstupeniek
  • Prístrešky pre vybavenie
  • Interiérové predeľovacie steny a polo steny.
Vytvorte všetky typy modulárnych konštrukcií pripravených na jednoduché zasadenie alebo výmenu okien a dverí.
Vytvorte kancelárie v továrňach, ktoré môžu byť neskôr premiestnené alebo upravené. Pridajte dvere alebo okná podľa potreby, ako aj osvetlenie a iné doplnky.
Vytvorte úžasné modulárne budovy zvnútra aj zvonku úplne sám, bez pomoci, prostredníctvom EverBlock modulárnych stavebných kociek. Striedajte farby aby pasovali k vašim firemným alebo továrenským farbám, a postavte prekrásne do seba zapadajúce konštrukcie, ktoré sú trvácne a pritom môžu byť upravené a presunuté.

Nainštalujte ukončujúce kryty aby mal váš výtvor hladký povrch. Kryty zakryjú spojovacie výstupky a dokončia vašu konštrukciu.

Pridajte dvere a rôzne iné vonkajšie a vnútorné doplnky.

Vytvorte unikátne modulárne konštrukcie a modulárne budovy pre dekoratívne a praktické použitie.
Modulárne kancelárie na stavbách, pri vrtoch a obzvlášť na vzdialených miestach sú možné vďaka EverBlock kockám, ktoré sa dajú kompaktne prepraviť na dané miesto. Vyššie zobrazená budova je dodávaná na 6 štandardných paletách s rozmermi 40″x48″x72″. Do štandardného zaoceánskeho kontejnera dlhého 40“ sa zmestia 3 budovy, a 4 do štandardného 48“ alebo 53“ dlhého nákladiaku.
Použite pre stavbu modulárnych budov, dočasných budov, modulárnych konštrukcií a prenosných konštrukcií, vrátane prístreškov pre stráže, kancelárie a zasadacie miestnosti.
Vytvorte trvanlivé modulárne budovy a dočasné a čiastočne stále konštrukcie.
EverBlock kocky sú trvanlivé a môžete ich použiť aj na podporu väčšiny pojazdných domovov namiesto kvádrov. Sú skvelou alternatívou tradičných plastových vyrovnávacích kociek.

Ste pripravení začať stavať vlastné objekty?

Skúste začať stavať použitím nášho 3D virtuálneho staviteľa
alebo
nás kontaktujte