Modulárne záhradné ohraničenie a okraje

Vytvorte si ohraničenie vašej záhrady behom pár minút

Vytvorte prekrásne záhradné ohraničenie a okraje behom pár minút

Použite EverBlock kocky namiesto 6″ x 6″ drevených trámov, ktoré môžu vypustiť do zeme škodlivé chemikálie, sú ťažké a je problém ich zasadiť.

Spojte časti podľa potreby aby ste vytvorili záhradu akejkoľvek veľkosti a dokončite svoje dielo prostredníctvom našich ukončovacích krytov. Jednotlivé časti môžu byť zapustené do zemi pre trvalejšiu inštaláciu.

Prostredníctvom EverBlock kociek môžete vytvoriť prekrásne tvary obmedzené len vašou predstavivosťou. Môžete postaviť ohrady tak vysoké, aby zodpovedali vašim záhradkárskym potrebám. Trvácna a do seba zapadajúca konštrukcia EverBlock kociek vám umožňuje vyplniť ohradu hlinou a rastlinami, pričom kocky sú odolné voči vode a UV žiareniu.

Použite prírodné farby ako hnedá, čierna alebo zelená a postavte farebné záhony a záhradky použitím až 12 štandardných farieb.

EverBlock kocky neobsahujú BPA ani ftaláty, takže sa nemusíte báť škodlivých chemikálií vo svojej záhrade, a sú 100% recyklovateľné.

Vymedzte oblasti a zadefinujte priestory pomocou záhradného lemovania EverBlock.
Ohraničte záhon a vyplňte ho pôdou, aby ste vytvorili vyvýšený záhon, zeleninovú záhradu alebo krajinku. Pridajte vrstvy kociek podľa potreby aby ste vytvorili hlbšie záhrady.
Oddeľte štrkové a trávnaté plochy a zadefinujte oblasti a priestory jednoducho prostredníctvom modulárneho záhradného lemovania vyrobeného EverBlockom.
Vytvorte zábavné a farebné modulárne záhradné lemovania, ktoré podporujú pôdu aj rastliny.
Postavte ich v akejkoľvek veľkosti a tvare podľa dostupného priestoru a potrieb vašich rastlín.
Postavte úžasné modulárne záhrady, ktoré môžu byť menené, rozšírené a prerobené podľa potreby každý rok.

Ste pripravení začať stavať vlastné objekty?

Skúste začať stavať použitím nášho 3D virtuálneho staviteľa
alebo
nás kontaktujte