Pomoc pri nešťastí a vojenské prístrešky

Rýchlo nasaďte prístrešky vytvorené zo štandardných EverBlock kociek

Vytvorte trvácne, pevné konštrukcie pre pomoc pri nešťastí

Použite EverBlock kocky pre postavenie dočasného ubytovania po nešťastí. Vyššie zobrazený prístrešok má rozmery 20“ na 9“, a až 3 takéto prístrešky sa zmestia do štandardného ISO prepravného kontejnera. Až 4 do štandardného 48“ alebo 53“ dlhého nákladiaka.
Vymedzte priestory a vytvorte dopravné bariéry pomocou EverBlock modulárnych stavebných blokov.

Od dočasných kancelárií po prenosné zdravotnícke a ubytovacie konštrukcie. Použite EverBlcok aby ste vytvorili všetky druhy unikátnych a rozšíriteľných konštrukcií pre pomoc pri nešťastí a na vojenské účely.

Keď je infraštruktúra zničená, väčšina centier pomoci po nešťastí potrebuje okamžite nasadiť konštrukcie pre humanitárnych pracovníkov a uloženie zásob, ako aj pre obete nešťasita. Čas zohráva veľkú úlohu a flexibilnosť je kľúčová, keďže zmenu je potrebné urobiť v reálnom čase.

EverBlock poskytuje jednoduchý, prepravný systém modulárnych stavebných blokov, ktoré umožňujú rýchle postavenie všetkých typov a veľkostí konštrukcií pre pomoci pri nešťastí.

Na rozdiel od stanov, EverBlock kocky sú pevné a poskytujú trvácnejšie a „stále“ prostredie pre humanitárne aktivity. EverBlock kocky sú vyrábané z pevného polypropylénového polyméru, ktorý je odolný voči chemikáliám a počasiu, a na rozdiel od iných pórovitých materiálov ako drevotrieska alebo drevo neabsorbujú baktérie. Na rozdiel od pórovitých materiálov sa dá EverBlock vyčistiť bežnými čistiacimi prostriedkami a môže byť čistený aj vodným prúdom.

Jednotlivé časti môžu byť upravené a znova použité podľa potreby, pričom je možné pridať osvetlenie, elektrinu, baterky, okná a iné doplnky, ktoré je možné priskrutkovať priamo do stavebných kociek. Z EverBlock kociek je tiež možné postavať pevné, modulárne steny v existujúcich budovách a „viac trvanlivý efekt“ pri dlhodobom použití.

Vytvorte dočasné, a čiastočne permanentné prístrešky pre stráže, skladovacie budovy a kancelárie, nainštalujte okná a dvere, ako keby sa jednalo o tradičnú budovu.

Jednotlivé časti môžu byť upravené a znova použité podľa potreby, pričom je možné pridať osvetlenie, elektrinu, baterky, okná a iné doplnky, ktoré je možné priskrutkovať priamo do stavebných kociek. Z EverBlock kociek je tiež možné postavať pevné, modulárne steny v existujúcich budovách a „viac trvanlivý efekt“ pri dlhodobom použití.

EverBlock Systems vám môže pomôcť navrhnúť modulárne konštrukcie prostredníctvom CAD a poskytnúť návody, dohľad a stavebné čaty, ktoré postavia vaše dočasné budovy aj na tých najodľahlejších miestach. Úzko spolupracujeme so spoločnosťami, ktoré vyrábajú klasické stany, aby rozšírili svoju ponuku, respektíve priamo s humanitárnymi a vládnymi agentúrami.

Okrem poskytnutia prenosných štruktúr vieme zabezpečiť aj generátory, osvetlenie, lôžka, stravovanie, prenosné sprchy, dočasné podlahy, vozovky a iné služby. Máme skúsenosti s logistikou komplexných humanitárnych projektov ako aj s prepravou na odľahlé miesta.

Možné využitia:

  • Dočasné ubytovanie
  • Prenosné budovy
  • Modulárne kancelárie
  • Bezpečnosť perimetra
  • Modulárne zdravotnícke zariadenia
  • Úložné priestory
  • Pevné steny stanov
  • Interiérové steny a predeľovače stanov
  • Ubytovanie pre sociálne slabších

Postavte osobité komplexy pre tréning vojenských operácií v mestskom prostredí (VOMP)

EverBlock sa dá použiť na postavenie prenosných bludísk, tréningových komplexov a iných konštrukcií pre taktický tréning. Vytvorte prenosné VOMP komplexy a taktické operačné centrá (TOC), ktoré sú upraviteľné, prepravné a prestaviteľné.

EverBlock sa dá použiť na vytvorenie verejnej bezpečnosti a tréningových centier pre streľbu v budovách, a môže byť inštalovaný v budovách alebo vonku alebo ako samo stojaca konštrukcia. Rozoberateľné steny môžu byť zmenené podľa potreby a rôznych podmienok.

EverBlock sa dá použiť na vytvorenie realistických architektonických modelov v životnej veľkosti, známych alebo existujúcich nepriateľských zariadení, čo umožňuje realistický tréning personálu ešte pred ich misiou. Izby môžu byť rýchlo zmenené a celý komplex sa dá zbaliť do bežných alebo vojenských paliet a prepravený na iné miesto pre opätovné využitie alebo ďalší tréning.

Postavte všetky typy dočasných budov vrátane vnútorných stien, dverí a okien. Položte strešnú krytinu z vlnitého plechu na vrúbkované 2×6 drevené alebo kovové rámy aby ste vytvorili strechu.
Použiteľné pre moderné ubytovanie, modulárne kancelárie, zdravotnícke zariadenia, zabezpečené sklady a iné humanitárne alebo vojenské využitia.

Ste pripravení začať stavať vlastné objekty?

Skúste začať stavať použitím nášho 3D virtuálneho staviteľa
alebo
nás kontaktujte