Dočasné steny a deliace priečky

Vytvorte priečky, modulárne steny a štýlovo rozdeľte priestor

Použite EverBlock pre nakonfigurovanie priestorov, rozdelenie miestnosti a usmernenie prúdu

Univerzálnosť EverBlock systému vám umožňuje vytvoriť všetky typy zdobených stien, prenosných rozdeľovačov izieb a modulárnych stien, aby ste pretvorili priestory a zmenili vzhľad a dojem vašej izby.

Či ste už majiteľom domu, ktorý hľadá rozdeľovač izieb do veľkého priestoru alebo detskej izby, kancelária, ktorá chce nainštalovať rozoberateľné steny, továreň, ktorá chce rozdeliť svoj priestor, telocvičňa, ktorá chce farebne a zábavne vymedziť športový alebo cvičebný priestor, alebo špeciálne podujatie, pri ktorom treba rozdeliť stany alebo sály elegantným spôsobom, so všestrannými EverBlock kockami je všetko možné.

Vytvorte prekrásne predeľovače izieb a modulárne steny pre rezidenčné, kancelárske a priemyselné využitie.


Vytvorte úžasné modulárne predeľovače izieb, ktoré môžu byť nakonfigurované podľa vašej potreby

“10ft dlhá a 7ft vysoká stena za menej ako 1.000 dolárov, ktorá vás ušetrí pred neporiadkom stavebného projektu, a pri ktorej nemusíte používať drevotriesku, klince, pásku, sadru, farbu a ani dodávateľov. ”

Arnon Rosan, prezident a zakladateľ

Rozostavte kocky aby ste vytvorili ventiláciu a čiastočne priehľadné predeľovacie steny

Pomocou EverBlock kociek môžete vytvoriť kompletne upraviteľné ozdobné steny a predeľovače izieb, ktoré sa môžu líšiť výškou, šírkou, hrúbkou, farbou a otvormi. Pridajte čiastočne priehľadné kocky pre vstup svetla alebo pre pretiahnutie LED svetelných pásov vnútri kociek, aby ste ich osvetlili.

Jednoducho nakonfigurujte EverBlock kocky podľa potreby aby ste vytvorili:

  • Modulárne predeľovače izieb
  • Predeľovače podkrovia
  • Do seba zapadajúce časti
  • Modulárne bariéry
  • Do seba zapadajúce steny
  • Modulárne úložné systémy
  • Dočasné a stále kryty
  • Čelné sklá a vizuálne clony
  • Polo steny
  • Ozdobné steny

Rezidenčné steny a predeľovače izieb

EverBlock kocky sú perfektné do zdieľaných bytov, internátnych izieb, suterénov, kancelárií a predeľte priestory pre komerčné využitie pri podujatiach, vymedzenie priestoru stavby a rôzne iné aplikácie. Namiesto použitia ťarbavých „knižničných stien“ alebo „tlakových stien“, ktoré môžu poškodiť pevné steny môžete postaviť prekrásne, prenosné EverBlock steny na vyčlenenie životného priestoru.

EverBlock kocky je možno veľmi rýchlo poskladať a môžu byť nakonfigurované podľa vašich potrieb. Môžete začať s malou stenou a môžete pridávať kocky podľa potreby, aby ste ju rozšírili. Striedajte farby a veľkosti kociek, aby ste vytvorili dramatické vizuálne efekty, alebo použite kocky štandardnej veľkosti v tlmených farbách pre tradičnejšie pôsobiace steny. Nechajte otvore pre dvere, okná, svetlo, prúd vzduchu a doplňte svoje výtvory o poličky a iné prvky podľa potreby.

Pridajte jednoduché rozťahovacie dvere alebo štandardné dvere do vašich stien pre dodatočné súkromie. Drážky rozťahovacích sa dajú zapojiť do nášho 48“ prahu, čo vytvorí 36“ otvor pre dvere.
Vytvorte z jedinej miestnosti niekoľko, jednoducho, ľahko a bez prachu alebo odpadu. Poskladajte si to sami a umiestnite, nakonfiguruje, odstráňte alebo premiestnite na iné miesto podľa potreby.
Postavte modulárne polo steny na predelenie vašich priestorov
Pridajte architektonické prvky na existujúce steny
Elegantne predeľte internátne izby a byty dočasnými modulárnymi stenami
Podrobné video ukazujúce poskladanie modulárnej steny. Ukazuje umiestnenie kociek a dverí, ako aj poskladanie stĺpov pre dodatočnú podporu.

Predeľovače kancelárií a továrenské steny

Použite EverBlock kocky pre vytvorenie prekrásnych kancelárskych a továrenských predeľovacích stien, ktoré pridávajú architektonické prvky, ktoré prispievajú k duchu inovácie.

Štýlovo oddeľte priestory a oživte nudné priestory spôsobom, ktorý prispieva k dynamickej firemnej kultúre a pracovnému prostrediu. EverBlock steny sú atraktívne, prispievajú k zvukovej izolácii a sú stabilné a trvanlivé.

Použite EverBlock kocky pre vymedzenie kancelárií, oddelených pracovných priestorov, stolov, vytvorenie konferenčných miestností, oddelenie priestoru podujatí a postavenie krátkodobých kancelárií. Postavte steny kabínky, steny vytvárajúce súkromie a dočasné steny pre všetky typy použití.

Zmeňte konfiguráciu stien podľa potreby, presuňte a zmeňte ich veľkosť a tvar, rozoberte ich a použite na iné druhy objektov – od stolov po sedenie a od kabínok po dekorácie.

Použite EverBlock kocky namiesto knižničných stien alebo tlakových stien, čím sa zbavíte prachu, špiny a potenciálneho poškodenia spôsobeného prestavbou.
Rozdeľte podkrovné priestory, kongresové sály a iné priestory. Vytvorte krásne výstavné steny pre umelecké galérie, predeľovacie steny pre konferenčné miestnosti a vymedzovacie steny pre podujatia.
Vytvorte úžasné steny pre výklady, podujatia, továrne toalety a kdekoľvek chcete vymedziť a oddeliť priestor.

Postavte si kompletné pôdorysy

S EverBlock kockami môžete vytvoriť kompletné pôdorysy kancelárií, tovární a iných priestorov, kde možno nemôžete urobiť permanentné zmeny.

Rýchlo postavte dočasné priestory a vytvorte architektonické modely komplexných priestorov v životnej veľkosti len behom pár hodín, čo vám umožní prehodnotiť plány a získať skutočnú predstavu o veľkosti a rozložení.

Integrate logos, designs, or other themes into your walls. Courtesy: USAF – Altus Air Force Base, 97th Civil Engineer Squadron
Stavebné predpisy sa menia od obce k obci. Odporúčame vám, aby ste skontaktovali váš miestny stavebný úrad a overili si miestne predpisy.

Ste pripravení začať stavať vlastné objekty?

Skúste začať stavať použitím nášho 3D virtuálneho staviteľa
alebo
nás kontaktujte