Team building s EverBlockom

EverBlock je ideálny pre team building a skupinové aktivity

Team building aktivity s EverBlockom

Existuje veľa spôsobov ako môžete použiť EverBlock kocky pre vytvorenie dynamických, tímových, staviteľských aktivít pre firemné, neziskové a vzdelávacie účely.

Vďaka svoje flexibilnosť je EverBlock ideálnym systémom pre uľahčenie interakcie, zážitkov, učenia, spolupráce a navodenie vzrušenia.

Pracujte spolu ako tím aby ste postavili úžasné objekty, ktoré potom môžete ukázať každému vo firme alebo na nasledujúcom podujatí.

Od stavania založeného na spolupráci, ktoré buduje tým, ako napr. postavenie predimenzovaného firemného loga, mozaiky, nábytku a iných objektov, po slovné hry, puzzle a štafety, existuje mnoho spôsobov ako zakomponovať EverBlock do vášho najbližšieho team building podujatia.

Zažite vzrušenie tímovej práce aby ste zvládli úlohu, ktorá je nad možnosti jednotlivca.

Ideálne pre malé i veľké podujatia

Krása EverBlocku je, že kocky sú modulárne, čo vám umožňuje mierku projektu pre akúkoľvek veľkosť skupiny. Dajú sa tiež použiť znova, čo vám na budúcich podujatiach umožní použiť tie isté kocky, ale iným spôsobom.

Videli sme skupinku 25 ľudí, ktorí spolu postavili pyramídu, a videli sme aj skupinu 175 ľudí, ktorí postavili tematickú stenu. Existuje nespočetné množstvo spôsobov ako využiť EverBlock pre team building.

Komplexnosť a veľkosť stavby môže byť upravená v závislosti na dostupnom čase.

EverBlock je ideálny pre team building podujatia malých i veľkých skupín.
Postavte ikonické konštrukcie a sochy s účasťou divákov. Toto podujatie pre Invictus Games bolo zdieľané na sociálnych médiách tisíce krát a malo veľký účinok.

Postavte ikonické konštrukcie a sochy s účasťou divákov. Toto podujatie pre Invictus Games bolo zdieľané na sociálnych médiách tisíce krát a malo veľký účinok.

Každý rád stavia kocky

Od ranného veku každý rád stavia kocky. Teraz si predstavte, že zažijete rovnaké vzrušenie s členmi nášho tímu, zatiaľ čo posilňujete dôležité koncepcie ako tímová práca a spolupráca.

Použite EverBlock aby ste posilnili overené princípy úspešného tímu ako:

  • Stanovenie cieľov
  • Objasnenie úloh
  • Riešenie problémov
  • Medziosobnostné vzťahy

Kontaktujte nás a prediskutujte s nami vaše nasledujúce team building podujatie, a my vám pomôžeme vytvoriť pamätihodné zážitky, o ktorých bude váš tím rozprávať ešte niekoľko rokov.

Riešte problém ako tím, naučte sa spolupracovať a stavajte vzťahy, ktoré vydržia dlhú dobu

Stavajte steny, objekty a skoro čokoľvek … ako tím

Od rekvizít pre vaše podujatie po zmysluplné konštrukcie, ktoré komunikujú význam charity alebo firemnej kultúry. EverBlock kocky sú dostatočne flexibilné, aby ste pomocou nich postavili prakticky čokoľvek.

Použite EverBlock aby ste odkomunikovali tímové alebo firemné posolstvo a vytvorili vzrušenie u vašich účastníkov.
Každý sa môže zúčastniť a zapojiť sa
Zapojte každého zábavným a interaktívnym spôsobom

Postavte spolu nábytok pre vaše podujatie – použite ho počas vášho podujatia – a potom si ho nechajte, ak sa vám páči

Nič sa nevyrovná tomu, keď pracujete spolu, aby ste postavil každý kus nábytku, ktorý použijete na vašich stretnutiach, stravovaní alebo vašom podujatí. Namiesto toho, aby ste mali interaktívne podujatie a potom si prenajali nábytok a dekorácie, čo tak spojiť to dokopy prostredníctvom EverBlocku. Keď sa podujatie skončí, môžete použiť kocky vo vašej kancelárii, pre budúce podujatia alebo ho darujte miestnym školám. Flexibilnosť EverBlocku vám umožňuje postaviť sedačky, sedadlá, kávové stolíky, lavičky, vitrínky a čokoľvek, čo potrebujete pre vaše firemné stretnutie alebo podujatie.

Predstavte si, že váš tím stavia vlastný nábytok a potom má stretnutie na tom, čo postavil.

Ste pripravení začať stavať vlastné objekty?

Skúste začať stavať použitím nášho 3D virtuálneho staviteľa
alebo
nás kontaktujte