EverBlock vianočné stromčeky sú na vianoce ako stvorené

Modulárne vianočné stromčeky pre každý domov

Obohaťte svoje vianočné tradície o zábavu a rozmar prostredníctvom EverBlock vianočného stromčeka

EverBlock modulárny vianočný stromček je perfektným miestom, kam uložiť vaše darčeky!

Ozdobte ho podložkou, ozdobami, svetlami a všetkými obľúbenými dekoráciami, alebo ho nechajte neozdobený pre modernejší výzor.

EverBlock modulárny stromček je perfektný darček pre nadšencov stavanie kociek. Funguje ako doma, tak aj v kancelárii, a je to inovatívny spôsob, ako obohatiť vaše sviatky o zábavu.

Môžete si objednať štandardné stromčeky alebo si ho upraviť podľa vlastných potrieb prostredníctvom ktorejkoľvek zo 16 štandardných farieb.

Skvelé pre deti aj dospelých

Postavte EverBlock vianočný stromček v zábavnom „urob si sám“ projekte pre celú rodinu. EverBlock modulárny stromček sa dá veľmi ľahko postavať a potom aj rozobrať pre kompaktné skladovanie.

Keď ich nepoužívate, kocky môžu byť použité na iné objekty ako nábytok a dekorácie. EverBlock je tiež skvelý na hru a učenie.

EverBlock umelé stromčeky si nevyžadujú žiadne nástroje ani lepidlo ani stojany na stromčeky. Nemusíte ich neustále zalievať alebo zametať ihličie, ani odpad z bežných stromčekov.

EverBlock vianočný stromček je šetrný k prostrediu a môže byť použitý znova a znova každý rok.

Všetko, čo potrebujete je pripravené v balení.

Ideálne pre použite vo vnútri i vonku

EverBlock vianočné stromčeky sú ideálne pre použite vo vnútri i vonku, keďže kocky sú vyrobené z trvácneho, vode odolného pastu a obsahujú prísady odrážajúce UV žiarenie pre dlhodobé použitie vonku.

Sú odolné voči prírodným živlom, zmenám teploty a dokonca aj deťom a maznáčikom!

S EverBlock kockami môžete vytvoriť pútavé, unikátne vianočné výstavy na vašej záhrade, o ktorých bude rozprávať celé okolie po celé vianočné prázdniny.

Pomôžeme vám s vyzdobením … modulárnym spôsobom!

EverBlock modulárny vianočný stromček je dodávaný v 3 štandardných veľkostiach a dvoch farbách:

Vyberte si z tradičného zeleného stromčeka (z hnedým kmeňom a farebnými vňaťami), alebo si vyberte modernejší, uhladenejší a elegantnejší celý biely stromček. K dispozícii je 14 ďalších farieb, ktoré splnia vaše konkrétne požiadavky.

  • Malý (3.5 ft)
  • Stredný (4.5 ft)
  • Veľký (5.5 ft)

Farby: zelená, biela, zlatá, strieborná, čierna, ružová, červená, modrá, svtelo modrá, oranžová, žltá, fialová, hnedá, svetlo šedá, tmavo šedá a hnedá.

Osobité, skladacie stromčeky sú dostupné v mnohých veľkostiach a tvaroch, a náš tím návrhárov je k vám dispozícii, aby navrhol špeciálny stromček, ktorý spĺňa váš konkrétny rozpočet a potreby.

Všetky EverBlock stromčeky sú dodávané s podrobným návodom, a sú k vám posielané priamo z našej továrne v USA.

Kliknite na stromček nižšie aby ste si ho objednali:


Máte záujem o väčší EverBlock stromček pre predajné priestory, podujatie alebo spoločenské projekty?

Kontaktujte nás ešte dnes a my vám pomôžeme s návrhom monumentálneho stromčeka šitého na mieru, ktorý naozaj odpovedá vianočnému duchu!

EverBlock vám želá bezpečné, šťastné a zdravé sviatky!

EverBlock systém je unikátnym stavebným modulárnym systémom, ktorý je ideálny na stavanie všetkých typov objektov v životnej veľkosti.

Ste pripravení začať stavať vlastné objekty?

Skúste začať stavať použitím nášho 3D virtuálneho staviteľa
alebo
nás kontaktujte