EverBlock sa zaviazal šetrnému stavaniu

My v EverBlock si uvedomujeme, aký je dopad odpadu na našu planétu. A vieme, že ako
spoločnosť i ako jedinci musí dbať na zníženie množstva odpadu, jeho recykláciu a
opätovné využitie.

Pri naším poslaním ako inovátorov, aby sme prišli s inovatívnymi riešeniami pre spôsob
života, ktorý je ohľaduplný voči životnému prostrediu. Myslíme si, že sme vymysleli
unikátny spôsob ako zachrániť využívanie materiálov, vyhnúť sa potrebe recyklácie a
opätovného použitia a minimalizovať prepravné náklady.

Je to tak veľmi o opätovnom využití, ako veľmi to je o recyklácii

Okrem EverBlocku neexistuje žiaden ďalší systém, ktorý by umožňoval, aby bol jeden produkt použitý na toľko rôznych využití. Na rozdiel od nábytku alebo stavebných materiálov, ktoré ľudia jednoducho vyhodia po tom, čo ich prestanú používať, EverBlock kocky je možné znova a znova používať na rôzne účely, zmeniť ich konfiguráciu podľa potreby a kompaktne ich preniesť na iné miesta. To znamená, že sa použije menej materiálov, šetrí sa energia, pretože nie je potrebné ťažiť a formovať nové materiály, a materiál sa nemusí recyklovať (a neskončí tak na skládke odpadu). Predstavte si jednu univerzálnu kocku, ktorá môže byť použitá na stovky rôznych využití, takže ju nikdy nemusíte vyhodiť – to je EverBlock.

EverBlock je recyklovateľný

Polypropylén, z ktorého sú EverBlock kocky vyrobené, je kompletne recyklovateľný, aj keď dúfame, že k tomu nikdy nebude musieť dôjsť. EverBlock kocky je možné vyrábať aj zo 100% recyklovaného materiálu.

Momentálne používame recyklovaný materiál len na výrobu čiernych kociek, ale aj naďalej hľadáme spoľahlivý zdroj recyklovaných plastov, ktorý by bol dostatočne spoľahlivý a pravidelný na to, aby sme ho mohli používať na zvyšných 14 farieb. Naším cieľom je nájsť správny zdroj materiálov, ktorý nám umožní vyrábať kocky zo 100% recyklovaných materiálov.

Snívajte, postavte, zopakujte

Ste pripravení začať stavať vlastné objekty?

Skúste začať stavať použitím nášho 3D virtuálneho staviteľa
alebo
nás kontaktujte