fbpx
8

Ako sa EverBlock dostal z New Yorku na Slovensko?

Na facebooku práve jedna pani riešila dilemu, ako si rozdeliť s dcérou izbu. Ako oddeliť jeden priestor tak, aby v prípade, že ich to omrzí, nemuseli nič búrať a nepotrebovali povolenie od správcu bytu. Niečo komfortné, nenáročné, čo zvládnu aj ženy a nepotrebujú majstrov. A ideálne, ak to nebude naveky, žiadne murovačky, ani fixné steny.

Krátko predtým som s úžasom prvýkrát pozeral video so systémom EverBlock. Dovtedy som nikde nič podobné nevidel. Hneď  som si spomenul, ako elegantne by to EverBlock zvládol.

A vtedy mi vzkrsla myšlienka, priniesť tento americký vynález ľuďom na Slovensko. Mnohým by vyriešil podobný problém a aj kopu ďalších a poslúžil roky. Videl som v ňom obrovské využitie. A navyše, uvedomil som si, že dnes si kúpim kocky, postavím stenu, zajtra ma prestane baviť,  zatúžim po zmene, urobím si z nej v lete posedenie na terase, taburetky a stôl, nabudúce deťom niečo veselé do izby, o rok si v kancelárií predelím priestor, potom na firemnej akcii barový pult… A tak ďalej, a tak ďalej. Wau, veď to je paráda! Nič podobné som nielen na Slovensku, ale ani v okolitých krajinách nenašiel. Našiel som iba kopu článkov v zmysle “V Amerike realita, u nás iba sen”. Tak som si povedal, že tento sen je môj.

Viac mi nebolo treba. Hneď sme spolu s kolegom Viktorom oslovili výrobcu. A tak sme vám túto svetovú novinku z New Yorku priniesli. Stali sa exkluzívnym agentom pre Česko-Slovenko.

Peter a Viktor, EverBlock

Peter Podobek

peter@everblocksystems.sk l +421 908 564 323

Viktor Szomolay

viktor@everblocksystems.sk l +421 905 264 598